Turnaje

Golf je venkovní sport, ve kterém samotný hráč nebo malá skupinka hraje malým golfovým míčkem do jamky a používá přitom různé hole. Pravidla golfu definují, že golfová „hra spočívá v hraní míčkem z odpaliště do jamky ranou nebo postupnými ranami v souladu s pravidly“.
Turnaj je soutěž většího počtu účastníků, kteří v nějakém sportu, hře či jiné disciplíně zápolí o celkové vítězství. Sestává z řady jednotlivých utkání, na jejichž základě se pak vybere vítěz turnaje.
Motorsport golf tour zahrnuje pro rok 2017 šest golfových turnajů určených pro reklamní prezentaci i marketingové akce partnerů, ale i aktivní zapojení do hry.

MT golf tour zahrnuje pro rok 2017 šest golfových turnajů určených pro reklamní prezentaci i marketingové akce partnerů, ale i aktivní zapojení do hry.

Cílem Golfové tour je významné rozšíření vzájemných vztahů obchodních partnerů a jejich aktivní zapojení do organizovaných sportovních a marketingových aktivit.

Partneři tour jsou společnosti působící v automobilovém průmyslu nebo společnosti navazující svoji činností na automobilový průmysl. Dále společnosti marketingové, jejichž činnost je zaměřena kromě jiného na reklamu a propagaci v oblasti automobilů, motoristického sportu a dalších sportovních odvětví.

Mediálními partnery jsou periodika zaměřená na automobilový průmysl a automobilový sport.

Pozvaní hosté hlavních partnerů se rekrutují z řad ředitelů či majitelů společností, jenž jsou jejich obchodními partnery.

Kalendář turnajů Motorsport golf tour 2017

11. 04. Mstětice
09. 05. Mladá Boleslav
06. 06. Panorama Kácov
25. 07. Dýšina
08. 08. Slavkov
19. 09. Černý most

11/2017 Al Hamra (Ras Al Khaimah, UAE)
11/2017 Tower Links (Ras Al Khaimah, UAE)

Propozice golfové tour

 • Součástí tour je 6 jednodenních turnajů pořádaných na 18-ti jamkových hřištích v ČR i v zahraničí.
 • Cílem organizátora je organizovat golfové turnaje zaměřené na sportovní golf s dodržováním všech pravidel a standardů.
 • Turnaje jsou organizovány podle pravidel ČGF s postupným startem, na úpravu HCP
 • Výsledky jednotlivých turnajů jsou vyhlašovány samostatně a současně jsou tři HCP výsledky hráčů z jednotlivých turnajů započítávány do boje o celkové vítězství a hodnotné ceny
 • Celkové pořadí MT golf tour je určeno součtem stablefordových bodů ze tří nejlepších turnajových výsledků
 • Při každém turnaji je pro nehrající doprovod zajištěn celodenní program
 • Pro hráče je zajištěna golfová klinika pod vedením profesionálních trenérů s videoanalýzou
 • Každý turnaj je zakončen závěrečným slavnostním vyhlášením výsledků se společenským večerem pro všechny účastníky

Propozice Motorsport golf tour

 • Propozice jednotlivých turnajů a následné výsledky budou zveřejněny na serveru České golfové federace
 • Podrobné informace o jednotlivých turnajích, které jsou součástí Motorsport Golf tour budou hráčům a partnerům rozeslány spolu s přihláškou na jednotlivé turnaje mailem
 • Informace o programu pro nehrající doprovod a partnery golfové tour bude uveden na osobní pozvánce
 • Pořadatel zajišťuje podle požadavku partnerů a jednotlivých hráčů ostatní služby (ubytování, dopravu, služby caddyho, hlídání dětí, apod.).